Mūsu pakalpojumi
 
Ir jautājumi?
Jūsu vārds:*

Jūsu ē-pasts:*

Jūsu tel. num.:

Ievadiet ziņas tekstu:*

* Obligātie aizpildāmie lauki.

 
Mēs sadarbojamies ar
Remonts

Ik katrai lietai reiz nepieciešams remonts. Arī reiz jaunie logi un durvis nolietojas, kāda detaļa salūst vai rodas cita veida nepieciešamība. Ja tā ir noticis arī ar Jūsu logiem un durvīm, tad aicinām uz sadarbību – piedāvājam ātru un kvalitatīvu remontu jebkāda veida logiem un durvīm – pvc, koka vai alumīnija.

Mūsu rīcībā ir ne tikai zinoši un kvalificēti meistari, kas rūpīgi un ar augstu atbildības sajūtu pilda viņiem uzticētos uzdevumus, bet arī visi nepieciešamie instrumenti un plašs rezerves daļu klāsts, tāpēc remontu veicam bez liekas kavēšanās. Remontējam gan vērtnes, gan mainām stikla paketes, turklāt veicam arī sīkās furnitūras maiņu un visus citus nepieciešamos remonta darbus Jūsu logiem un durvīm.

Mūsu lielākā vērtība ir apmierināts klients, tāpēc lielu uzmanību pievēršam uz klientu orientētam darba stilam – piemērojamies klienta izvēlētajam pakalpojumu sniegšanas brīdim, rūpīgi uzklausām visas klienta vēlmes un vajadzības, strādājam korekti un rūpīgi, lai pēc mūsu daba klients ar visu būtu apmierināts.

Regulēšana

Vai Jūs zinājāt, ka logiem un durvīm katru gadu nepieciešama regulēšana, lai tie nezaudētu savas labās īpašības un precīzi pildītu savas funkcijas? Nebūt nav normāli, ka durvis vai logu nevar ērti atvērt vai aizvērt, ka ir parādījušās līdz šim nebijušas spraugas, kuru dēļ jūtama vēja plūsma. Šie nelielie bojājumi, kas sākotnēji var nebūt pat īpaši traucējoši un uzkrītoši, nav jāatstāj bez ievērības – labāk laikus veikt logu un durvju regulēšanu, kuras laikā šādas problēmas tiek likvidētas, nevis vēlāk secināt, ka ir nolietojusies kāda detaļa un nepieciešams lielāks remonts vai pat logu un durvju maiņa.

Lai kvalitatīvi veiktu logu un durvju regulēšanu, ir nepieciešams pārzināt dažādus tehniskos risinājumus, jo atšķirīgu firmu dažādiem logu un durvju modeļiem var būt dažādi regulēšanas principi. Tā kā mūsu speciālisti ir ieguvuši Rehau akadēmijas sertifikātu un ikdienā strādā arī ar citu firmu logiem un durvīm, garantējam, ka logu un durvju regulēšanu veiksim kvalitatīvi un efektīgi.

Restaurēšana

Koka logu un durvju restaurēšana ir vēl viens variants, kā paildzināt to dzīvi un kalpošanas ilgumu. Veicam vecās krāsas noņemšanu, kokgriezumu atjaunošanu, lakošanu un krāsošanu, apstrādi pret insektiem un citas darbības, kas nodrošina Jūsu logu un durvju labu izskatu un pasargā koku no ārējās vides ietekmes.

Nav nepieciešams veikt kapitālo mājas renovāciju, lai atgūtu tās skaistumu un stila kolorītu, bieži pietiek vien ar logu un durvju restaurāciju, jo tie laika gaitā nolietojas un zaudē savu unikālo izskatu visātrāk. Restaurācijai nepieciešami mazāki finanšu ieguldījumi, taču gala rezultāts ir uzreiz acīmredzams un saglabājas ilgu laiku. Īpaši svarīgi tas ir autentisku koka māju īpašniekiem, kur ierastie pvc logi neiederas. Lai cik nolupuši un nolietojušies logi vai durvis izskatās pirms restaurācijas, tos, iespējams, var atjaunot. Nepieciešams vien noņemt lieko krāsu vai laku kārtu, lai varētu pārbaudīt, kādā stāvoklī ir pats koks.

Labs meistars dara brīnumus pat šķietami bezcerīgā situācijā, tāpēc aicinām nenorakstīt koka logus un durvis pirms tos ir apskatījuši mūsu speciālisti.

Modernizācija

Vecos logus un durvis nav nepieciešams mainīt, taču vēlaties logus un durvis, kas atbilst mūsdienu kvalitātes standartiem? Ir radušās jaunas vajadzības, taču nevēlaties veikt lielus finanšu ieguldījumus? Mums ir risinājums – logu un durvju modernizācija. Šis  ir izmaksu un darba efektīvākais pakalpojums, ja logi vai durvis ir mainīti samērā sen, taču joprojām pilda savas pamatfunkcijas un Jūs nevēlaties tos mainīt.

Lai varētu veikt logu un durvju modernizāciju, vispirms nepieciešams noskaidrot, kādas ir esošā logu vai durvju potences – cik lielas ir iespējas to uzlabot, paplašināt tā funkcijas. Ne visus logus un durvis var modernizēt jebkādā veidā. Lai noskaidrotu, ko iespējams izdarīt ar Jūsu logiem vai durvīm, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem (sk. sadaļu Kontakti).

Pēc garantijas apkope

Mūsu sadarbība noteikti nebeigsies brīdī, kad būs pagājis Jūsu iegādāto logu vai durvju garantijas laiks, – mēs ar prieku turpināsim veikt ikgadējo logu un durvju apkopi un regulēšanu arī pēc garantijas laika beigām. Turklāt veicam pēc garantijas laika apkopi gan pvc, gan koka un alumīnija logiem, tā kā varat vērsties pie mums jebkurā gadījumā, arī tad, ja logus un durvis uzstādījis un garantijas apkopi veicis cits uzņēmums.

Pēc garantijas apkopi logiem un durvīm nodrošinām ikvienam klientam viņam izdevīgā laikā. Garantējam, ka Jums nebūs jāgaida nedēļām un mēnešiem ilgi, līdz ieradīsies mūsu darbinieki. Mēs strādājam operatīvi, taču neaizmirstam arī par kvalitāti. Mūsu speciālisti ir pieredzējuši un zinoši, turklāt savu darbu tie veic ar ļoti augstu atbildības sajūtu.

Pēc garantijas apkopē ietilpst:

  • logu un durvju regulēšana,
  • nepieciešamo detaļu nomaiņa (saskaņojot to ar klientu);
  • mehānismu tīrīšana un ieeļļošana
 
2012 Logu-durvju-remonts.lv © Visas tiesības aizsargātas.
Jebkura nesankcionēta informācijas pārpublicēšana ir aizliegta!